webasto

Oferujemy klimatyzatory firm Diavia i Alex.

Klimatyzacja może sprawić, że stary slogan o wypoczywaniu w czasie jazdy samochodem stanie się rzeczywistością.

Klimatyzacja samochodowa była do niedawna spotykana głównie w dużych i drogich limuzynach. Na szczęście czasy się zmieniły i dzisiaj kupienie nawet niedużego auta wyposażonego w klimatyzator jest rzeczą zupełnie realną. Ale nawet jeśli kupimy samochód bez klimatyzacji, to również nie musimy wyrzekać się tego urządzenia na kilka najbliższych lat: klimatyzację można w prawie każdym samochodzie domontować!

Oczywiście - klimatyzator musi być skonstruowany z myślą o konkretnym modelu samochodu, ze szczególnym uwzględnieniem wersji silnika. Dlatego też proponujemy Państwu klimatyzatory firmy Delphi-Diavia, która posiada najbogatszą ofertę takich urządzeń przeznaczonych do samochodów osobowych i dostawczych sprzedawanych w Europie.

Delphi-Diavia produkuje klimatyzatory ze sterowaniem manualnym lub elektronicznym. W pierwszym przypadku kierowca ustawia temperaturę za pomocą odpowiedniego doboru położenia regulatorów prędkości wentylatora i składu powietrza. Klimatyzacja sterowana elektronicznie wymaga jedynie podania temperatury, jaka ma zostać osiągnięta we wnętrzu, o resztę zadbają układy automatycznego sterowania. Obecnie klimatyzacje ze sterowaniem elektronicznym dostępne są między innymi do różnych modeli takich marek, jak Audi, Fiat, Seat, Skoda, VW.

Klimatyzacja pozwala nie tylko na schłodzenie powietrza, ale też na obniżenie jego wilgotności. Ponieważ nowoczesny klimatyzator może współpracować z ogrzewaniem samochodu, mamy możliwość skutecznego osuszania wnętrza nawet jesienią, czy zimą. Klimatyzacja pozwala więc kierowcy przejąć pełną kontrolę nad klimatem panującym w samochodzie.

Klimatyzacja to nie tylko możliwość przyjemnego podróżowania nawet w czasie największych upałów - to także element podwyższający bezpieczeństwo jazdy. Prowadzenie samochodu w komfortowych warunkach klimatycznych oznacza mniejsze zmęczenie kierowcy, lepszą koncentrację i krótszy czas reakcji. Osuszanie powietrza umożliwia niemal natychmiastowe usunięcie zamglenia szyb pojawiającego się przy wilgotnej deszczowej pogodzie.

Klimatyzacja to także troska o zdrowie kierowcy i pasażerów. Włączenie klimatyzatora pozwala na utrzymanie dopływu świeżego, schłodzonego i osuszonego powietrza mimo zamknięcia wszystkich okien, dzięki czemu w samochodzie nie ma przeciągów i hałasu typowego dla szybkiej jazdy nawet z lekko uchylonymi oknami. A do tego można normalnie rozmawiać lub słuchać muzyki.

Diavia posiada rozbudowana sieć serwisową obejmującą 51 krajów z ponad 5500 autoryzowanych warsztatów i stacji obsługi, których pracownicy są szczegółowo przeszkoleni w zakresie diagnozowania, montażu, napraw i obsługi klimatyzatorów samochodowych. Firma Webasto Petemar posiada największy w Polsce magazyn części zamiennych do klimatyzacji, co ułatwia i przyspiesza serwisowanie klimatyzatorów Diavia w stacjach obsługi na terenie całego kraju.

Auto-Klima Marek Piekarz 20-303 Lublin, ul. Hutnicza 3, tel: (081) 745 16 70, gsm: 0 691 114 960